Indywidualne przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie

Szukając idealnego rozwiązania mającego na celu zapewnienie szybkiej i taniej usługi kurierskiej umożliwiającej transport towaru do wybranego punktu, wskazanego przez adresata, warto skorzystać z możliwości, jakie dają przesyłki kurierskie w InPost. Poprzez łatwy i prosty panel obsługi wystarczy podać parametry przesyłki, w tym wagę paczki i nadać przesyłkę zamawiając kuriera lub umieszczając ją w Paczkomacie.

• Tania paczka – przesyłki kurierskie nadane w Paczkomacie
• Zamów kuriera bezpośrednio do domu
Przesyłki kurierskie – współpraca z Allegro

- reklama -

Tania paczka – przesyłki kurierskie nadane w Paczkomacie

Poszukując idealnej opcji do nadania przesyłki, warto skorzystać z możliwości jakie daje Paczkomat. W zależności od gabarytów naszej paczki koszt umieszczenia pakunku w automacie zaczyna się już od 12,99 zł i pozwala na nadanie maksymalnie 25 kilogramów. W przypadku nadania towaru przed przyjazdem kuriera ponad 90% przesyłek, pojawia się u adresatów już następnego dnia roboczego, co niekiedy daje mniej niż 24 godziny na wykonanie pełnej trasy przez przesyłkę. Ze względu na pełną automatyzację nie ma konieczności domowego generowania etykiety oraz naklejania jej na pakunek. Z łatwością można nadać paczkę w aplikacji InPost Mobile, gdzie nie ma potrzeby drukowania etykiety.

Nadawanie przesyłek w Paczkomacie zyskało grono fanów nie tylko przez szybką możliwość wygenerowania etykiety przewozowej, ale także powodem, dla którego szerokie grono klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców decyduje się na automatyczne wysyłanie paczek, jest możliwość umieszczenia towaru o dowolnej porze dnia oraz nocy, ze względu na wprowadzoną pełną automatyzację w żaden sposób nie jesteśmy uzależnienie od godzin funkcjonowania placówki.

Zamów kuriera bezpośrednio do domu

Jeżeli nie masz możliwości umieszczenia przesyłki w dowolnym Paczkomacie, możesz bez problemu zamówić kuriera do domu, który w wyznaczonym dniu odbierze przesyłkę, aby przekazać ją do głównego magazynu, skąd wyruszy w dalszą drogę bezpośrednio do nabywcy. Taka usługa podobnie zazwyczaj zajmuje jeden dzień roboczy, a jej koszt nie jest znacznie wyższy od paczki umieszczanej w Paczkomacie, ponieważ wynosi w najtańszej opcji 12,99 zł.

Wybór opcji odbioru paczki z naszego domu, doskonale sprawdzi się w przypadku, kiedy nadawany, uprzedni spakowany towar nie mieści się w przedziale wyznaczonym przez Paczkomaty. Przesyłki o większych gabarytach ze względu na ciężar i rozmiar, w tym przesyłki paletowe mogą zostać odebrane ze wskazanego w zamówieniu miejsca przez taniego kuriera. Większość sklepów internetowych korzysta z takiej opcji, nie zawsze ze względu na rozmiar wysyłanych paczek, lecz niejednokrotnie na ilość, która byłaby ciężka do wysłania za pomocą Paczkomatu i zapełniania pojedynczych skrytek do tego przeznaczonych.

Przesyłki kurierskie – współpraca z Allegro 

Allegro to jedyna z największych platform sprzedażowych wykorzystywana przez wielu przedsiębiorców prowadzących własne sklepy internetowe. Dzięki zróżnicowanej ofercie oraz możliwości zakupu przedmiotów wystawianych przez różnych sprzedawców zyskała szerokie grono użytkowników, którzy chętnie wracają ponawiać zakupy, wykorzystując potencjał, rozwiązania oraz prostą i szybką obsługę witryny internetowej. Wdrożenie przesyłek kurierskich i zintegrowanie ich z gigantem sprzedażowym Allegro pozwala na wykorzystanie opcji całkowicie darmowego i wygodnego zwrotu zakupionego towaru.

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here