Złóż życzenia podopiecznym raciborskiego schroniska

schronisko raciborz
Akcja adopcyjna schroniska na raciborskim rynku 12 września

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4.10) raciborskie schronisko zachęca mieszkańców do odwiedzin. Można pobawić się z kocimi maluchami i starszakami lub wyprowadzić psa na spacer.

– 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników zwierząt do odwiedzenia raciborskiego schroniska i złożenia życzeń podopiecznym. A czego najbardziej można im życzyć? Oczywiście wspaniałych, kochających i bezpiecznych domów. Wierzymy, że dla każdego zwierzaka z naszego schroniska taki dom się znajdzie – mówią pracownicy schroniska i zachęcają do tego, aby oczekiwanie na dom w różny sposób umilić psiakom i kotkom. Każdego dnia, w godzinach od 10:00 do 15:00 można odwiedzić raciborskie schronisko, pobawić się z kocimi maluchami i starszakami lub wyprowadzić psa na spacer.

- reklama -

Podopieczni schroniska chętnie przyjmują też upominki:
– dobrej jakości karmę suchą i mokrą
– żwirek dla kotów
– koce i ręczniki
– podkłady
– smycze, obroże, szelki
– zabawki

Pomóc można również udostępniając posty o przebywających w schronisku zwierzakach, co ogromnie zwiększa szansę na ich adopcję, zachęcając znajomych do przyłączenia się do pomocy, organizując akcje na rzecz schroniska we własnym środowisku.

Zobacz także:

Akcja adopcyjna schroniska na raciborskim rynku [ZDJĘCIA]

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj