Inauguracja roku kulturalnego w gminie Krzyżanowice [ZDJĘCIA]

Inauguracja roku kulturalnego w gminie Krzyżanowice

Podczas wydarzenia wręczono nagrodę wójta za osiągnięcia i wkład w gminną kulturę. Wystąpiła także Orkiestra Dęta Gminy Krzyżanowice.

Nowy sezon kulturalny w gminie Krzyżanowice zainaugurowano 8 października. Podczas spotkania w Centrum Kultury w Tworkowie wójt gminy Grzegorz Utracki wręczył nagrodę za wkład w działalność kulturalną gminy. Tegoroczne nagrody otrzymali:
– Agnieszka Winiarczyk – za upowszechnianie i rozwój kultury regionu, wieloletnią pracę bibliotekarską oraz propagowanie szeroko rozumianego czytelnictwa wśród mieszkańców gminy Krzyżanowice,
– Zespół Taneczny Uśmiech – za propagowanie i rozwój kultury tanecznej gminy Krzyżanowice, a także za ogromną pracę wkładaną w przygotowanie programu artystycznego Zespołu, zaangażowanie oraz stałą obecność w życiu artystycznym i społecznym gminy i całego regionu,
– Ilona Świerczek – za wieloletnią działalność na rzecz Zespołu Tanecznego Uśmiech, upowszechnianie i rozwój kultury tanecznej gminy Krzyżanowice, za zaangażowanie i stałą obecność w życiu artystycznym i społecznym regionu.

- reklama -

Całość wydarzenia umilił koncert Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice pod batutą Krzysztofa Fulneczka z udziałem solistów: Magdy Pohlmann, Natalii Tul i Kamila Klimka.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here