Poszukiwani świadkowe zdarzenia na ul. Starowiejskiej

policja
Policja

Kierująca rowerem jadąc chodnikiem, upadła częściowo na jezdnię. Obrażenia ciała, jakich doznała, mogą być skutkiem kontaktu z pojazdem ciężarowym, który nie zatrzymując się, odjechał w kierunku ul. Głubczyckiej.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce 3 listopada ok. godz. 16:30 na ul. Starowiejskiej w Raciborzu. Kierująca rowerem jadąc chodnikiem, utraciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego upadła częściowo na jezdnię. W tym czasie kierujący pojazdem ciężarowym prawdopodobnie koloru niebieskiego o nieustalonych numerach rejestracyjnych przejeżdżał ul. Starowiejską zgodnie z kierunkiem poruszania się rowerzystki.

- reklama -

Obrażenia ciała, jakich doznała rowerzystka w obrębie ręki, mogą być skutkiem kontaktu z tym pojazdem ciężarowym. Po zaistniałym wypadku kierujący pojazdem ciężarowym nie zatrzymując się, odjechał w kierunku ul. Głubczyckiej.

W związku z tym policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób mających jakiekolwiek informację na temat przedmiotowego zdarzenia drogowego, w tym pojazdu ciężarowego mogącego uczestniczyć w wypadku oraz ewentualnych bezpośrednich świadków zdarzenia lub osób przemieszczających się w tym czasie ww. odcinkiem drogi z rejestratorami jazdy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 85 56 230 lub 200, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (pokój 228) albo na adres mailowy [email protected].

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj