Grzegorz Dolniak i „Sztuka relaksu”. Stand-up w DK Strzecha

grzegorz dolniak
Fot. Facebook Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak to komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych związany ze sceną i estradą od kilkunastu lat. W swoim najnowszym programie z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha.

25 listopada o godz. 20:00 w DK Strzecha będzie miał miejsce stand-up w wykonaniu Grzegorza Dolniaka pt. „Sztuka relaksu”. Bilety do kupienia na stronach: https://biletyna.pl/stand-up/Grzegorz-Dolniak/Sztuka-Relaksu/Raciborz i https://www.kupbilecik.pl/imprezy/63502/Racib%C3%B3rz/Grzegorz+Dolniak+stand-up/.

- reklama -

– Najnowszy program Grzegorza Dolniaka, w którym sprawdzicie, jak żyć spokojnie i być wypoczętym człowiekiem. Grzegorz akurat nie ma pojęcia, jak to zrobić, dlatego właśnie się wypowie. Z charakterystyczną sceniczną ekspresją i obserwacjami punktującymi absurdy dnia codziennego zdemaskuje przeszkody stojące na drodze do prawdziwego spokoju ducha. Zabierze was w podróż po meandrach niełatwej sztuki relaksu, w której jak zawsze zobaczycie swoje odbicie – zachęcają organizatorzy.

Grzegorz Dolniak – komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych. Od kilkunastu lat związany ze sceną i estradą. Swoje pierwsze kroki stawiał w kabarecie Szarpanina, zdobywając najwyższe laury na wszystkich znaczących festiwalach w kraju. Od 2013 r. poświęcił się karierze solowej – najpierw jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a od 2016 r. z powodzeniem zajmując się stand-upem.

Na swoim koncie posiada trzy programy komediowe: „Klamka zapadła”, „Flashback” oraz „Termin przydatności”. Jego stand-up to mieszanka scenicznej charyzmy popartej wieloletnim doświadczeniem, niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata.

Jest również pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Komedii SZPAK – jednego z największych tego typu wydarzeń w Polsce i największego święta komedii w regionie Pomorza-Zachodniego. Od 2007 r. SZPAK stał się jedną z flagowych imprez jego rodzinnego Szczecina, rokrocznie odwiedzaną przez dziesiątki artystów i setki widzów.

Od 2013 roku Grzegorz jest również stałym współpracownikiem TVP2 i TVP Rozrywka, gdzie przez kilka lat prowadził programy autorskie, realizował materiały reporterskie, brał udział w dużych wydarzeniach estradowych. Przez kilka lat widywany regularnie w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie odpowiedzialny był za felietony satyryczne, łączenia na żywo z terenu i ze studia, miał również okazję prowadzić całe wydania programu. Realizował również materiały dziennikarskie i brał udział w eventach telewizji PULS, Polsat, TVN.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj