Przedsiębiorstwo Komunalne będzie odbierało śmieci w Raciborzu

Fot. UM Racibórz

Prezydent Dariusz Polowy przekazał dziś, 17 listopada, rozstrzygnięcie Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie przetargu śmieciowego. – Cieszy fakt, że wracamy do tego, że to nasza firma będzie wozić śmieci, a przez to nasze pieniądze zostaną w Raciborzu – mówił D. Polowy.

Przypomnijmy, w postępowaniu przetargowym wpłynęły dwie oferty: od Przedsiębiorstwa Komunalnego oraz przedsiębiorstwa Empol Sp. z o.o. – Oferta PK była korzystniejsza i w ramach postępowania wyłoniliśmy tę ofertę, jednakże Empol nie zgodził się z naszym rozstrzygnięciem i złożył odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie – komentował w mediach społecznościowych włodarz miasta.

- reklama -

Dziś (17.11) o godzinie 12:45 w siedzibie Krajowej Izby Odwoławczej ogłoszono wyrok oddalający w całości odwołanie firmy Empol Sp. z o.o. na postępowanie w sprawie udzielania zamówienia publicznego dotyczącego wyboru Przedsiębiorstwa Komunalnego na odbieranie odpadów komunalnych w Raciborzu. – Świadczy to o wysokim profesjonalizmie zespołu przygotowującego ofertę Przedsiębiorstwa Komunalnego w tym przetargu – komentuje prezydent. Informację przekazał dziś podczas konferencji prasowej. Zapis z jej przebiegu poniżej.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here