Wolontariusz Roku 2021 Subregionu Zachodniego. Zgłoś swojego faworyta

pomoc wspolpraca
Fot. freepik.com

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne.

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na Wolontariusza Roku 2021 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami i stanowi okazję, by w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność.

- reklama -

Celem jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:
– wolontariat indywidualny,
– grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy),
– wolontariat pracowniczy.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Wolontariusz roku 2021 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail [email protected] oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (ul. Rudzka 13C, Rybnik). Zgłoszenia do 30 listopada. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wolontariusz Roku 2021, która odbędzie się 9 grudnia w formie hybrydowej (Dom Kultury Chwałowice oraz streaming na żywo na profilu Facebookowym CRIS).

Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie OLIGOS, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego i Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się pod adresem: https://cris.org.pl/2021/11/08/wolontariusz-roku-2021-zglos-swojego-faworyta.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here