30. finał WOŚP 30 stycznia. Jak wesprzeć Orkiestrę?

WOŚP Racibórz
28. finał WOŚP w Raciborzu

Tematem przewodnim 30. finału WOŚP będzie szeroko pojęta okulistyka dziecięca.

Jubileuszowy, 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia. W tym roku będą zbierane środki na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Racibórz i Raciborskie Centrum Kultury tradycyjnie grają razem z Orkiestrą. Sztab WOŚP Racibórz intensywnie przygotowuje się do tego wydarzenia. – Na pewno wracamy z finałem na raciborski rynek, ale o tym, kto wystąpi i jakie przygotowaliśmy atrakcje będziemy was jeszcze informować – zapowiada.

- reklama -

Każdy może być częścią tego wielkiego jubileuszowego finału. Jak to zrobić, podpowiada raciborski sztab WOŚP.

1. Jeśli chciałbyś wspomóc nas finansowo jako SPONSOR organizowanego przez nas finału, to zapraszamy do kontaktu. Dzięki twojemu wsparciu będziemy mogli zapewnić koncerty na raciborskim rynku czy tradycyjne światełko do nieba.

2. Chcesz przekazać coś cennego na LICYTACJĘ, coś, co możemy wylicytować na aukcji internetowej prowadzonej na Allegro lub na scenie raciborskiego rynku, skontaktuj się z nami. Im bardziej wyjątkowa, nietuzinkowa rzecz, tym większa szansa na zasilenie naszej WOŚP-owej skarbony.

3. Chciałbyś zbierać na WOŚP w swojej firmie lub innej placówce publicznej, wystarczy zgłosić się po PUSZKĘ SZTABOWĄ taką samą, jaką mają wolontariusze. Zbiórkę można rozpocząć od momentu otrzymania puszki, czyli już w grudniu. Wystarczy wejść na stronę: https://iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić zgłoszenie, następnie jest ono zatwierdzane i jak tylko puszki do nas dotrą, to je od razu otrzymujecie. Można również założyć eSkarbonkę.

4. Jeśli chcesz zostać WOLONTARIUSZEM, to mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Wystarczy wejść na stronę: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i zgłosić nam swoją osobę. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 10 grudnia albo do wyczerpania miejsc. Pamiętajcie, że istnieje możliwość zbiórki tradycyjnej: do puszki na mieście oraz eSkarbonek, które można zasilać internetowo.

5. Będziesz z nami w ostatnią niedzielę stycznia i zasilisz nas swoja dobrą energią i dobrym sercem, i to jest najważniejsze.

– Widzisz, bycie częścią Orkiestry nie jest takie trudne. Wypatrujcie kolejnych newsów z życia finału i widzimy się wkrótce. Bo przecież gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej – zapowiada RCK.

Kontakt ze Sztabem WOŚP Racibórz: Raciborskie Centrum Kultury, tel. 32 412 32 40, Anna Kokolus – szef sztabu WOŚP Racibórz, Marta Buczkowska – koordynator wolontariuszy, https://www.facebook.com/wosp.raciborz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here