Św. Mikołaj zawitał do Nędzy [ZDJĘCIA]

gck nedza mikolaj
Św. Mikołaj zawitał do Nędzy

Oczekiwanie na św. Mikołaja umiliły dzieciom elfy i aniołek, które przygotowały moc atrakcji – konkursy, tańce, naukę piosenek, bańki mydlane czy bitwę na śnieżki.

Św. Mikołaj istnieje naprawdę, o czym przekonały się dzieci, które przyszły na spotkanie z nim 5 grudnia do Gminnego Centrum Kultury w Nędzy.

- reklama -

– Każde dziecko i dorosły wie, że św. Mikołaj w grudniu jest bardzo zapracowany i trzeba troszeczkę na niego poczekać, ale w GCK-u nie było nudy. Elfy i aniołek przygotowały moc atrakcji dla dzieci – były konkursy, tańce, nauka piosenek, bańki mydlane, bitwa na śnieżki, magiczne pojki oraz ogromna radość, uśmiech i oczekiwanie na twarzach dzieci. To wszystko stworzyło magiczną i niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt. Na koniec odbyło się krótkie poszukiwanie św. Mkołaja – i oto jest, miły, starszy pan o pogodnej twarzy, który rozdaje nie tylko prezenty, ale i dobre uczynki oraz przekonuje nas, że my sami możemy choć przez chwilę poczuć się jak święty Mikołaj. Bo dawanie jest równie piękne, jeśli nie piękniejsze niż samo otrzymywanie – relacjonuje GCK.

fot. GCK Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here