Misja gospodarcza do Francji dla firm z woj. śląskiego

praca biznes komputer
Fot. unsplash.com

Podczas misji odbędą się spotkania z potencjalnymi kontrahentami z Francji oraz przedstawicielami instytucji samorządowych i organizacji pozarządowych.

Trwa nabór do udziału przedsiębiorstw z województwa śląskiego w Zagranicznej Misji Gospodarczej do Francji, która odbędzie się w dniach 28 marca-2 kwietnia. W jej ramach uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe z przedsiębiorcami z Francji i pogłębić swoją wiedzę o rynku francuskim.

- reklama -

Misja adresowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających siedzibę na terenie województwa śląskiego lub mających oddział i prowadzących działalność na terenie województwa śląskiego, które m.in. działają w branżach związanych z zieloną gospodarką oraz posiadają w ofercie innowacyjne produkty i usługi.

Misja jest organizowana w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj