Pierwszy tydzień Akcji Lato w WCK [ZDJĘCIA]

Akcja Lato WCK
/fot. WCK/

Zadowolone i uśmiechnięte twarze dzieciaków jednoznacznie wskazują, że oferta Wodzisławskiego Centrum Kultury przypadła im do gustu. A było i wciąż jest w czym wybierać.

 


Pierwszy tydzień Akcji Lato zatytułowany „Odkryj z nami podwodny świat” za nami, ale nie zwalniamy tempa i z impetem wkraczamy w kolejne. Za nami już warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy tworzyli podwodne stworzenia w różnych odsłonach. W tym tygodniu stawiamy na zajęcia taneczne z instruktorką zespołu Miraż Dominiką Pławną, animacyjne z Ciocią Klocią i artystyczne z animatorami WCK. Co przyniosą kolejne? Na pewno mnóstwo dobrej zabawy podczas zajęć teatralno-plastycznych z instruktorką Teatru Szydło i Szydełko z WCK Dorotą Krawczyk, a także podczas warsztatów szycia z Wodzisławskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Nie zabraknie zajęć artystycznych, w tym tworzenia biżuterii i ramek na zdjęcia. Ciekawym wydarzeniem będzie z pewnością spotkanie i warsztaty plastyczne z pisarką i podróżniczką Katarzyną Szulik.

- reklama -

Na niektóre warsztaty są jeszcze wolne miejsca, także zapraszamy zainteresowanych do kontaktu z Działem Projektów i Animacji Kulturalnej (tel. 32 455 48 55).

Wszelkie informacje dotyczące Akcji Lato z WCK, w tym program, regulamin i oświadczenia dostępne są na stronie www.wck.wodzislaw.pl.

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj