Warsztaty przyrodnicze dla dzieci w Arboretum Bramy Morawskiej

pszczola
Fot. unsplash.com

W terenowych warsztatach przyrodniczych poświęconych roślinom owadopylnym mogą wziąć udział dzieci w wieku od lat 7 do 12 lat.

1 sierpnia o godz. 10:00 w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu odbędą się warsztaty terenowe dla dzieci zatytułowane „Rośliny owadopylne”. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu i Arboretum w ramach projektu „Łączy nas biblioteka” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

- reklama -

W warsztatach przyrodniczych poświęconych roślinom owadopylnym mogą wziąć udział dzieci w wieku od lat 7 do 12 lat. Uczestnicy poznają rośliny, dzięki którym dobroczynne owady, tak zwane zapylacze, mają co jeść. Warsztaty poprowadzą pracownicy Arboretum Bramy Morawskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 lipca w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu, tel. 32 415 37 24 wew. 26 lub 500 334 249, e-mail: [email protected].

Zbiórka uczestników na parkingu przed Arboretum, ul. Markowicka 17.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj