Akademia Menadżera Innowacji dla podniesienia kompetencji pracowników

biznes szkolenie
Fot. unsplash.com

Do programu mogą przystąpić wszystkie przedsiębiorstwa, bez względu na branżę i wielkość. Składa się on z równolegle prowadzonych części szkoleniowej i doradczej. 

Według „Monitoringu innowacyjności polskich przedsiębiorstw” prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pozyskanie wykwalifikowanych pracowników stanowi przeszkodę w podejmowaniu działalności innowacyjnej – w 2022 r. wskazało na nią 65% innowacyjnych firm. Więcej niż co druga firma jest zdania, że brakuje wiedzy na temat wdrażania innowacji. Ponadto uczenie się nowych rzeczy oraz pomysłowość i kreatywność są od lat jednymi z najbardziej potrzebnych kompetencji wskazywanych przez pracodawców w badaniach Bilansu Kapitału Ludzkiego.

- reklama -

Program PARP Akademia Menadżera Innowacji skierowany do przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach. Celem programu jest podniesienie kompetencji pracowników w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji. Do 9 września przedstawiciele firm mogą zgłaszać się do czwartej edycji tego programu.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj