Wrześniowy kalendarz imprez w Raciborzu. Co będzie się działo?

Potańcówka na plaży, Festiwal Kolorów, a może Święto Dyni? W Raciborzu lato się jeszcze nie skończyło.

Mimo że wrzesień oznacza koniec wakacji, w Raciborzu wciąż się dzieje. Co zaplanowano tym razem? Sprawdzić można to w kalendarzu przygotowanym przez urząd miasta. – Pomimo, że wakacje już za nami, nie zwalniamy tempa, a wrześniowe wydarzenia w naszym mieście zapowiadają się obiecująco. Potańcówka na plaży, Festiwal Kolorów, a może Święto Dyni? Każdy znajdzie coś dla siebie. Lato jeszcze się nie skończyło! – zapowiada magistrat.

- reklama -

Miłośnicy wydarzeń kulturalnych będą mogli wybrać się na Międzinarodowe Dni Folklorystyczne, Narodowe Czytanie, XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Odnalezionej, Koncert Trzech Tenorów, Festiwal im. GG. Gorczyckiego, Ogólnopolski Festiwal Teatralny OFF-ka czy Dni Muzyki Organowej im. Henryka Klai.

Dla fanów sportu i rekreacji zaplanowano zawody Odra Sup Cup, turniej darta, rajd rowerowy, rowerowy objazd zabytkoznawczy „Kapliczki i krzyże przydrożne w Raciborzu”, bieg Fun z EasyRyn 24NonStop czy piłkarskie wydarzenia w raciborskiej bibliotece.

Na wrzesień zaplanowano także takie imprezy jak Raciborski Piknik Modelarski, Pieska Plaża dla psów i psiarzy, Festiwal Kolorów, Raciborski Targ Staroci, Święto Dyni czy wydarzenia w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

Do pobrania: Wydarzenia w Raciborzu – wrzesień [PDF]

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj