Rajd rowerowy „Wspólna przyszłość bez granic” w Krzyżanowicach [ZDJĘCIA]

rajd rowerowy gminy krzyzanowice
Rajd rowerowy „Wspólna przyszłość bez granic” w Krzyżanowicach

Trasa liczyła 32 km i przebiegała przez Nową Wioskę, Owsiszcze, Píšť, Vřesinę, Darkovice, Darkovičky, Šilheřovice, Rudyszwałd i Hat’.

17 września odbył się rajd rowerowy pod hasłem „Wspólna przyszłość bez granic”. Licznie zgromadzonych miłośników dwóch kółek pod Urzędem Gminy Krzyżanowice przywitał wójt gminy Grzegorz Utracki w towarzystwie starostów czeskich gmin partnerskich. Trasa liczyła 32 km i przebiegała przez Nową Wioskę, Owsiszcze, Píšť, Vřesinę, Darkovice, Darkovičky, Šilheřovice, Rudyszwałd i Hat’. Była wymagająca, z licznymi podjazdami, ale po drodze przewidziano przerwy, gdzie cykliści mogli liczyć na darmowe napoje, a podczas jednej pauzy nawet na ciepły posiłek. Ostatecznie rajd zakończył się w komplecie uczestników.

- reklama -

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu pn. „Wspólna przyszłość bez granic” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa RP „Przekraczamy granice” w ramach „Funduszu Mikroprojektów 2014-2020 w Euroregionie Silesia” w Programie Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj