Raciborski dzielnicowy Grzegorz Antkowiak pomógł potrzebującym

policja
Fot. KPP Racibórz

Policjant przy wsparciu wójta gminy Rudnik, pracowników urzędu i uczniów szkoły w Rudniku zorganizował zbiórkę zabawek i słodyczy dla dzieci.

Aspirant sztabowy Grzegorz Antkowiak to raciborski dzielnicowy, którego pasją jest pomoc potrzebującym. Dowodem tego jest jego wieloletni wolontariat i współpraca z Katolicką Fundacją Dzieciom przy parafii św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach. Jak co roku postanowił choć trochę umilić czas dzieciom z potrzebujących rodzin święta i przy wsparciu wójta gminy Rudnik, pracowników urzędu i uczniów Szkoły Podstawowej w Rudniku zorganizował zbiórkę zabawek i słodyczy dla dzieci.

- reklama -

Grzegorz Antkowiak w czasie, gdy był jeszcze dzielnicowym w Katowicach, prowadził szereg przedsięwzięć i spotkań z wychowankami w tematach profilaktycznych z szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Po przejściu do raciborskiej komendy dzielnicowy nie zapomniał o dzieciach i nie zakończył swojej współpracy, nadal jest wolontariuszem. Już tradycyjnie zorganizował w okresie przedświątecznym zbiórkę dla dzieci. Zebrane zabawki, słodycze oraz różne rzeczy użytku codziennego dzielnicowy przekazał dzieciom. Niespodzianka ta szczególnie w okresie przedświątecznym sprawiła obdarowanym dzieciom dużo radości.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj