LKS Tworków z pucharem wójta [ZDJĘCIA]

LKS Tworków z pucharem wójta

W finale Tworków pokonał Zabełków 6:2. Królem strzelców został Piotr Cerkowniak.

Piłkarze z gminy Krzyżanowice po raz ósmy zmierzyli się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Choć rywalizacja była zacięta, turniej przebiegał na najwyższym poziomie fair play. Kibice otrzymali sporą dawkę piłkarskiej rozgrywki.

- reklama -

19 lutego, tradycyjnie w sali sportowej BOSPOR w Bohuminie, rywalizowało sześć drużyn: Bolesław, Chałupki, Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków i Zabełków. Turniej rozegrano systemem pucharowym w dwóch grupach. Z pierwszej grupy wyszły drużyny LKS Zabełków i KS Kolejarz Chałupki, natomiast z drugiej LKS Tworków i LKS Krzyżanowice.

W kolejnej fazie rozgrywek w walce o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny z Chałupek i Krzyżanowic, gdzie po zaciętym pojedynku i wyniku 3:1 górą okazali się piłkarze z LKS-u Krzyżanowice. O najwyższe trofeum walczyły drużyny LKS Zabełków i LKS Tworków. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla Tworkowa. Królem strzelców został Piotr Cerkowniak z LKS Tworków.

W imieniu wójta gminy Grzegorza Utrackiego dyplomy, puchary oraz piłki wręczył zastępca Wolfgang Kroczek w towarzystwie dyrektor GZOKSiT Darii Wieczorek.

Wyniki meczów grupowych:

Grupa I
KS Kolejarz Chałupki (3–0) LKS Owsiszcze
LKS Owsiszcze (0–2) LKS Zabełków
KS Kolejarz Chałupki (2–3) LKS Zabełków

Grupa II
LKS Tworków (7–1) LKS Bolesław
LKS Bolesław (2–3) LKS Krzyżanowice
LKS Tworków (6–0) LKS Krzyżanowice

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj