W 2 dni bliżej UE w Raciborzu. Projekt młodych raciborzanek

W 2 dni bliżej UE w Raciborzu. Projekt młodych raciborzanek

Zuzanna Wypior i Karolina Janicka przygotowały materiały informacyjno-edukacyjne dotyczące tego, co UE zrobiła dla Raciborza i dla młodych ludzi.

„W 2 dni bliżej UE w Raciborzu” to projekt, którego celem jest przedstawienie wartości Unii Europejskiej, tego, co zrobiła dla Raciborza i dla młodych ludzi. Organizatorkami tego wydarzenia są dwie członkinie Młodzieżowej Rady Miasta w Raciborzu – Zuzanna Wypior i Karolina Janicka. Mentorką dziewczyn jest Patrycja Rzotki – była przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Racibórz i obecna członkini stowarzyszenia „Forum Racibórz”.

- reklama -

W ramach tego dwudniowego wydarzenia dziewczyny przygotowały całe mnóstwo materiałów informacyjno-edukacyjnych. Inicjatywa była prowadzona w dwóch formach, online i stacjonarnej. Projekt był realizowany w ramach Europejskiego Kongresu Rad Młodzieżowych.

Zuzanna i Karolina zachęcają do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie nadal znajdują się wszystkie materiały i przygotowane przez nie filmy: https://facebook.com/events/s/w-2-dni-blizej-ue-w-raciborzu/141118248727917.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj