Seryjny złodziej zatrzymany. Raciborzanin ukradł produkty za ponad 9,5 tys. zł

policja zlodziej
Fot. KPP Racibórz

Raciborscy policjanci zatrzymali 30-letniego złodzieja. Okazało się, że jest związany jest jeszcze z innymi kradzieżami na terenie sklepów.

14 czerwca raciborscy kryminalni na terenie miasta zatrzymali mężczyznę związanego z kradzieżą sklepową, do której doszło 3 czerwca w jednej z drogerii przy ul. Rybnickiej w Raciborzu. Jak wynikało ze zgłoszenia, zostały skradzione artykuły chemiczne o wartości kilkuset złotych. Złodziejem okazał się 30-letni raciborzanin, który trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili, raciborscy śledczy, zatrzymany związany jest jeszcze z innymi kradzieżami na terenie sklepów, do których doszło w okresie od grudnia ubiegłego roku do czerwca 2023 r. Łupem złodzieja padł alkohol, artykuły spożywcze i chemiczne. Łączne straty sięgają kwoty ponad 9500 zł.

- reklama -

Mężczyzna usłyszał osiem zarzutów związanych z kradzieżami. Wczoraj, 15 czerwca, prokurator na wniosek raciborskich śledczych zastosował w stosunku do niego dozór policyjny. Seryjnemu sklepowemu złodziejowi grozi nawet 5 lat pobytu w więzieniu.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj