Dzienne Archiwum: 18 czerwca 2023
13. Raciborski Festiwal Średniowieczny [ZDJĘCIA]
700 odtwórców wciela się w role Słowian, wikingów czy Rusinów, by przybliżyć historię i kulturę okresu początków Państwa Polskiego.
W dniach 16-18 czerwca już po...
Kwintet dęty na ostatnich koncertach umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA]
Występ kwintetu dętego był niecodziennym wydarzeniem na scenie koncertów umuzykalniających, gdyż najczęściej gościły one solistów z towarzyszeniem fortepianu.
W Raciborskim Centrum Kultury odbył się...













![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)
![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![13. Raciborski Festiwal Średniowieczny [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/06/raciborski-festiwal-sredniowieczny1-324x235.jpg)
![Kwintet dęty na ostatnich koncertach umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/06/koncert-umuzykalniajacy-rck-324x235.jpg)

