Pierwsze urodziny Klubu Ojca w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Pierwsze urodziny Klubu Ojca w raciborskiej bibliotece

Spotkania klubu dają ojcom możliwość atrakcyjnego i kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem, a dla dzieci są świetną zabawą i okazją do nawiązania nowych kontaktów rówieśniczych.

Klub Ojca to nowa inicjatywa biblioteki, z powodzeniem organizowana w ramach projektu „Łączy nas biblioteka” dofinansowanego z programu BLISKO Narodowego Centrum Kultury. Powołano go w czerwcu zeszłego roku, a 17 czerwca świętowano w bibliotece udany pierwszy rok. Sobotnie spotkanie było okazją do wspomnień i podsumowania dotychczasowej działalności, a także rozmów o planach na przyszłość. Na wszystkich uczestników czekał okolicznościowy tort.

- reklama -

Spotkania klubu dają ojcom możliwość atrakcyjnego i kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem, a dla dzieci są świetną zabawą i okazją do nawiązania nowych kontaktów rówieśniczych. W tym czasie uczestnicy m.in. spotkali się z autorami książek (Tiną Oziewicz, Agatą Romaniuk i Marcinem Pałaszem), wspólnie z raciborskim pasjonatem modelarstwa Andrzejem Beraczem sklejali modele samolotów, rozmawiali z Krystianem Hanke o ojcostwie, tworzyli ozdoby świąteczne i kartki dla dziadków, bawili się w programistów i projektowali w 3D, ze strażakami uczyli się zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także urządzili podchody w Arboretum Bramy Morawskiej.

Na kolejne spotkanie Klubu Ojca biblioteka zaprasza we wrześniu.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj