Zamów książki – odbierz w paczkomacie. Nowa usługa raciborskiej biblioteki

ksiazka paczkomat
Fot. freepik.com

Usługa jest bezpłatna i skorzystać z niej mogą wszyscy czytelnicy biblioteki. Jednorazowo – do jednej paczki – można zamówić 5 egzemplarzy.

Raciborska biblioteka uruchomiła specjalną usługę – „Książka w paczkomacie”. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw nowym potrzebom swoich czytelników. – Zajęty cały dzień? Godziny pracy pokrywają się z godzinami otwarcia biblioteki? A może w trosce o własne bezpieczeństwo musisz unikać odwiedzin w bibliotece? To wcale nie oznacza, że musisz zrezygnować z usług biblioteki. Zamów książki – odbierz w paczkomacie! – zachęca biblioteka. Paczkomaty są dostępne 24 godziny na dobę i rozsiane na terenie całego Raciborza – obecnie w mieście funkcjonuje ich dwadzieścia pięć.

- reklama -

Usługa jest bezpłatna i skorzystać z niej mogą wszyscy czytelnicy biblioteki. Jednorazowo – do jednej paczki – można zamówić 5 egzemplarzy. Dostawę w paczkomacie realizują wszystkie filie i oddziały biblioteki.

Jak to działa?
1. Zamów książki przez katalog biblioteczny i skontaktuj się z biblioteką (mail lub telefon) w sprawie wysyłki do paczkomatu. Do nadania paczki będziemy potrzebować twojego maila i numer telefonu oraz numer wybranego paczkomatu.
2. Paczka zostanie dostarczona do wybranego przez czytelnika paczkomatu firmy InPost sp. z o.o. na terenie Raciborza i powiatu raciborskiego.
3. Termin dostarczenia zbiorów do paczkomatu wynosi zazwyczaj do 3 dni roboczych od przygotowania zamówienia. O terminie odbioru paczki z paczkomatu powiadamia InPost e-mailem/sms-em.

Zwroty zbiorów wypożyczonych i dostarczonych do paczkomatów przyjmowane są wyłącznie w placówkach bibliotecznych – nie ma możliwości zwrotu zbiorów przez paczkomat.

Do pobrania: Regulamin usługi „Książki w paczkomacie”

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj