Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Ruszają zgłoszenia dla szkół

SP Kobyla i ZSP nr 1 najlepsze w konkursie o ruchu drogowym w 2022 r.

W konkursie raciborskiej biblioteki mogą wziąć udział uczniowie klas IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

- reklama -

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych. Każda szkoła wystawia jedną trzyosobową drużynę w kategorii IV–VI oraz jedną w kategorii VII-VIII. Uczestnicy klasyfikowani są indywidualnie oraz drużynowo. Jeśli drużyna będzie liczyć mniej niż trzy osoby, nie będzie brana pod uwagę w klasyfikacji drużynowej.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie przez uczestników i opiekunów karty zgłoszenia i dostarczenie jej – osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną – przez zgłaszającą placówkę (szkołę) na adres organizatora: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Jana Kasprowicza 12, 47-400 Racibórz, e-mail: [email protected] (temat wiadomości: Konkurs Wiedzy o ruchu Drogowym – zgłoszenie). Termin zgłaszania uczestników upływa 25 września – decyduje data wpłynięcia. Wzór karty zgłoszenia (dołączony do regulaminu) do pobrania na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl

Konkurs odbędzie się 29 września w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj