Artur Barciś spotkał się z fanami w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Artur Barciś spotkał się z fanami w raciborskiej bibliotece

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję m.in. poznać kulisy kręcenia „Miodowych Lat” i „Rancza”, pośmiać się z zabawnych historii rodem spod sklepu „U Krysi”, a nawet wysłuchać krótkiej piosenki ćwiczącej dykcję.

O ratowaniu białoruskiego spadochroniarza, piciu Mamrota i uśmierceniu Pankracego w trakcie wakacji nad polskim morzem… Artur Barciś – człowiek wielu zalet i talentów, na zmianę bawił i wzruszał czytelników raciborskiej biblioteki. Sekretarz gminy Wilkowyje wręczył także nagrody w konkursie wiedzy o serialu „Ranczo”.

- reklama -

Najpierw publiczność pokochała Artura Barcisia za rolę kanalarza Tadeusza Norka w „Miodowych Latach”, a potem brawurowo zagrał Czerepacha, bezwzględnego doradcę wójta w kultowym już serialu „Ranczo”. Na spotkaniu w bibliotece licznie zgromadzona publiczność miała okazję m.in. poznać kulisy kręcenia tych popularnych produkcji, pośmiać się z zabawnych historii rodem spod sklepu „U Krysi”, a nawet wysłuchać krótkiej piosenki ćwiczącej dykcję. Barciś, który na co dzień jest związany z Teatrem Ateneum w Warszawie, przyznał, że testem na dobrego aktora jest zagranie pijanego, jąkały albo geja. Gość biblioteki dał także próbkę swoich niezwykłych umiejętności aktorskich, wcielając się w rolę Papkina.

Spotkanie było okazją do podsumowania i wręczenia nagród w konkursie wiedzy o serialu „Ranczo” zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu. Czytaj więcej: Konkurs wiedzy o serialu „Ranczo” rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Książkę „Aktor musi grać, by żyć” można wypożyczyć w bibliotece.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj