Sto lat dla Kubusia Puchatka w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Sto lat dla Kubusia Puchatka w raciborskiej bibliotece

Dzieci zaśpiewały solenizantowi „Sto lat”, wręczyły w prezencie laurki i słoiki z miodkiem, a miś poczęstował wszystkich urodzinowym tortem.

Miś o Bardzo Małym Rozumku oraz raciborska biblioteka zaprosili najmłodszych czytelników na przyjęcie urodzinowe. Na małych gości czekał szereg atrakcji – wesołe zabawy, konkursy, głośne czytanie „Kubusia Puchatka”, słodki poczęstunek i wiele innych niespodzianek.

- reklama -

Urodziny rozpoczęły się od muzyczno–ruchowej zabawy integrującej „Co robi miś?”. Następnie Kangurki i Tygryski wzięły udział w urodzinowych konkursach i zabawach takich jak doczepianie ogona Kłapouchemu, rozwiązywanie zagadek, układanie puzzli z postaciami z „Kubusia Puchatka” czy wykonywanie na plecach wierszyków-masażyków. Skoki Tygrysa i Zwierzęcy tor przeszkód „rozbrykały” gości biblioteki, dlatego organizatorzy zaproponowali wyciszenie na dywanie z wysłuchaniem rozdziału „Kubusia Puchatka”. Na koniec uczestników zabawy odwiedził solenizant. Dzieci zaśpiewały mu z zapałem „Sto lat”, wręczyły w prezencie laurki i słoiki z miodkiem, a miś poczęstował wszystkich urodzinowym tortem.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj