Simona Bugdol wygrała konkurs filmowy „Moja Wizja Zero” [WIDEO]

simowa bugdol
Simona Bugdol laureatką I miejsca V Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero. Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym.

W świetle reflektorów gratulacje laureatom złożyli: prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik i przedstawiciele współorganizatorów.

Uczennica klasy Va Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu Simona Bugdol została laureatką I miejsca V Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero. Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym”. Finałowa gala konkursu filmowego dla młodzieży odbyła się 24 listopada w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- reklama -

W świetle reflektorów gratulacje laureatom złożyli: prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz przedstawiciele współorganizatorów. Prezes Hadzik podziękowała autorom nagrodzonych filmów za to, że podjęli wyzwanie przedstawienia swojej Wizji bezpiecznej pracy i życia w gospodarstwie rolnym, pogratulowała kreatywności w interpretacji tematu i zaangażowane w jego realizację. Podkreśliła, że konkurs wykorzystuje potencjał twórczy młodych ludzi, ich niezwykłą pomysłowość, znajomość najnowszych technologii, ciekawość świata i chęć poszerzania wiedzy. Uczy również współdziałania i zaangażowania, często w grupach szkolnych, na rzecz tego szczególnego przedsięwzięcia.

Dodatkowym wyróżnieniem dla młodych twórców była możliwość obejrzenia swoich filmów na dużym ekranie w obecności bliskich, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Po prezentacji wyróżnionych filmów młodzi autorzy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorów.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj