Trzy medale Łamatorów na zawodach SOLT [ZDJĘCIA]

lamator solt
Trzy medale Łamatorów na zawodach SOLT

Daniel Kupiec zdobył złoto w kategorii GI -95kg oraz srebro w NoGi -95kg, natomiast Daniel Zalewski srebro w -75kg NoGi.

Dwóch zawodników Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator wystartowało 25 listopada na największych zawodach Submission Only w Polsce. W sumie na listach startowych turnieju w opolskiej Stegu Arena pojawiło się prawie 600 zawodników. Rywalizacja toczyła się w konkurencji Gi (Kimona) oraz NoGi (bez kimon), o wygranej decydowała technika kończąca, a jeśli do niej nie doszło, to po upływie regulaminowego czasu o wyniku decydowała dogrywka. Raciborzanie wywalczyli w sumie trzy medale. Daniel Kupiec zdobył złoto w kategorii GI -95kg oraz srebro w NoGi -95kg, natomiast Daniel Zalewski srebro w -75kg NoGi.

A w najbliższą sobotę klub zaprasza do kibicowania zawodnikom na gali MMA w Rybniku. – Największe emocje przed samą galą zawsze zaczynają się na oficjalnym ważeniu, więc już w piątek będzie można poczuć przedsmak sobotniego show i spotkać swoich ulubieńców oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie w Centrum Handlowym Plaza (PINK Bowling & Club Rybnik). Wstęp na ważenie jest wolny, a ceremonię przeprowadzi były zawodnik Łamatora, a obecnie konferansjer Olaf Neumann. Na gali zaprezentuje się Patryk Fojcik, Daniel Zalewski oraz Kamil Sosnowski – zapowiada Łamator.