Reksio odwiedził Klub Ojca w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Reksio odwiedził Klub Ojca w raciborskiej bibliotece

Bajkowy psiak zaprosił do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale również rodziców.

Reksio skończył w tym roku 56 lat, ale nadal bawi i uczy kolejne pokolenia. Sympatyczny kundelek z łatką na lewym uchu był gościem grudniowego Klubu Ojca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu.

- reklama -

Na Reksiu wychowali się dzisiejsi dziadkowie, ich dzieci i wnuki, a dzięki spotkaniu w bibliotece zyskał on sobie także sympatię najmłodszych. Bajkowy psiak zaprosił do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale również rodziców: było łapanie kości, głośne czytanie przygód, rzuty do celu, samodzielne wykonywanie zapinek z wizerunkiem Reksia, a na zakończenie pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie zorganizowane zostało we współpracy z Księgarnią SOWA w Raciborzu, a w rolę Reksia wcielił się sam właściciel – Dariusz Biel.

Na kolejne spotkanie organizatorzy zapraszają 13 stycznia o godz. 11:00. Inspiracją do kolejnej wizyty w bibliotece będzie obchodzone w styczniu święto dziadków. To okazja do własnoręcznego wykonania upominku – wystarczy kilka miłych słów i rysunków, by powstał prezent, który ucieszy każdą babcię i dziadka.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj