Zwierzęta zimą [AKCJA FUNDACJI ZWIERZ]

  Los zwierząt zimą jest szczególnie trudny. Ujemne temperatury oraz śnieg to zagrożenie dla zdrowia i życia zwierząt żyjących w nieodpowiednich warunkach. Najtrudniej jest przetrwać psom żyjącym na uwięzi, często bez możliwości schronienia się przed warunkami atmosferycznymi, pozostawionym samym sobie bez pożywienia, z lodem zamiast wody. Grożą im liczne odmrożenia, hipotermia a nawet śmierć.


  Niewiedza, bezmyślność, brak empatii opiekunów zwierząt – jest wiele przyczyn zaniedbań. Spotykając się z takimi sytuacjami na co dzień wiemy, że aby nastąpiła zmiana, konieczna jest edukacja o poprawnych warunkach utrzymywania zwierząt oraz informowanie o społecznym braku akceptacji zaniedbań ich opiekunów.

  - reklama -

  W odpowiedzi na zauważony problem przygotowaliśmy Akcję, która ma na celu:

  • pobudzać wrażliwość społeczeństwa na zaniedbania dotyczące zwierząt,
  • zachęcać opiekunów do działania i poprawy warunków bytowych braci mniejszych,
  • informować o niezbędnych potrzebach psów zimą: dostępie do wody i pożywienia, schronieniu przed warunkami atmosferycznymi oraz opiece, którą opiekun zwierzęcia jest mu winien.

  Służymy pomocą merytoryczną. Dzięki Wam możemy dotrzeć z informacją do ogromnej liczby właścicieli zwierząt, a co wierzymy, wpłynie na poprawę warunków bytowania psów w wielu gospodarstwach i domostwach.

  FACEBOOK: https://www.facebook.com/fundacjaZWIERZ
  STRONA INTERNETOWA: https://fundacjazwierz.org

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Proszę wpisać swój komentarz!
  zapoznałem się z regulaminem
  Proszę podać swoje imię tutaj