Łamator Racibórz zorganizował zajęcia profilaktyczne [ZDJĘCIA]

lamator raciborz
Łamator Racibórz zorganizował zajęcia profilaktyczne

Dzieci poznały m.in. zasady zdrowego stylu życia, odżywiania, higieny osobistej i pierwszej pomocy czy zagrożenia płynące z zażywania środków psychoaktywnych.

W listopadzie i grudniu w młodszych grupach Klubu Sportowego Łamator Racibórz odbył się cykl zajęć z zakresu profilaktyki na rok 2023. – Dzieci trenujące w klubie podczas zajęć z profilaktyki zaznajomiły się m.in. z zasadami zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, higieny osobistej, pierwszej pomocy, zagrożeń płynących z zażywania środków psychoaktywnych oraz różnego rodzaju używek. Na zakończenie akcji każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz czapkę z napisem profilaktycznym, aby na co dzień przypominać sobie i innym o zasadach poznanych podczas zajęć – relacjonuje Michał Musioł z Łamatora. Spotkania odbywały się w dwóch grupach wiekowych i zostały przeprowadzone w ramach programu „Sport, zdrowie, Jiu Jitsu, wolni od uzależnień”.

- reklama -

Środki na ten cel klub otrzymał z Miasta Racibórz na realizację zadań publicznych z zakresu ochrony i promocji zdrowia, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym oraz pomocy społecznej.

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj