Raciborska Giełda Talentów. Kto okazał się najlepszy? [ZDJĘCIA]

raciborska gielda talentow (46)
Raciborska Giełda Talentów

W kategorii wokalno-instrumentalnej pierwsze miejsce zajęła Miriam Elbin, a w kategorii tanecznej triumfowała Antonina Bencal.

25 maja finał w Raciborskim Centrum Kultury miała miejsce 7. Raciborska Giełda Talentów. Na scenie zaprezentowało się 12 finalistów w dwóch kategoriach artystycznych: wokalno-instrumentalnej oraz tanecznej. W ramach kategorii wokalno-instrumentalnej wystąpiły: Dominika Samkova, Wiktoria Dziuba, Anna Sroka, Renata Bedrunka, Emilie Grüner i Miriam Elbin, a w kategorii tanecznej: Antonina Bencal, Lena Chomicka, Jessica Wollny, Zofia Dik, Lidia Wilczyńska, Alan Miczajka.

- reklama -

Jury w składzie: Maria Krzemień, Andrzej Biskup i Jarosław Mrozek wyłoniło najlepszych artystów. Zwycięzcą w kategorii wokalno-instrumentalnej została Miriam Elbin, a na kolejnych miejscach uplasowały się kolejno Anna Sroka i Emilie Grüner. Natomiast w kategorii tanecznej triumfowała Antonina Bencal, a za nią Alan Miczajka i Lidia Wilczyńska. Werdykt jury odczytał przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Racibórz Paweł Kaptur, który następnie wraz z jury i wiceprzewodniczącym Rady Miasta Racibórz Alanem Wolnym wręczył nagrody zwycięzcom.

Finał uświetniły: Paulina Świerczek i Marta Linek z Appassionato oraz EMI Franica – uczestniczka programów telewizyjnych takich jak „The Voice Kids VI” oraz „Szansa na Sukces: Eurowizja Junior 2023”.

fot. Raciborska Giełda Talentów
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj