Mażoretki Zara oczarowały niemiecką publiczność [ZDJĘCIA]

zara elbe ester
Mażoretki Zara oczarowały niemiecką publiczność

Dziewczęta z powiatu raciborskiego wystąpiły w miejscowości Falkenberg, uczestnicząc w tanecznym festiwalu Tanzfieber.

Na specjalne zaproszenie partnerskiego powiatu Elbe-Elster mażoretki Zara po raz kolejny zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. W miniony weekend, od 31 maja do 2 czerwca, dziewczęta z powiatu raciborskiego wystąpiły w miejscowości Falkenberg, uczestnicząc w tanecznym festiwalu Tanzfieber organizowanym przez stowarzyszenie Die Falkenberger Tanzmäuse. W ubiegłym roku mażoretki Zara reprezentowały powiat podczas Dnia Brandenburgii w Finsterwalde.

- reklama -

Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda nie kryje dumy z występu młodych tancerek. – Dziękuję naszym wspaniałym tancerkom za udział, rodzicom za opiekę, organizatorom za cudowne przedsięwzięcie i serdeczne przyjęcie, a powiatowi Elbe-Elster za pomoc i wsparcie w przygotowaniach do wyjazdu. Cieszę się, że nasza współpraca przebiega tak pomyślnie, bo wymiana młodzieży to jej główne założenie. Dzięki niej młodzież może nawiązywać nowe znajomości, udoskonalać swoje umiejętności językowe, rozwijać swoje pasje i przełamywać wszelkie stereotypy w kontaktach z rówieśnikami z innych krajów – Grzegorz Swoboda.

Współpraca między powiatami raciborskim i Elbe-Elster, oparta na wzajemnych wizytach i wspólnych projektach, pozwala młodzieży na rozwijanie swoich umiejętności, poznawanie nowych kultur i nawiązywanie trwałych przyjaźni. Występ mażoretek Zara na festiwalu Tanzfieber to kolejny krok w umacnianiu tych relacji.

fot. Starostwo Powiatowe
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj