Łamatorzy wywalczyli medale na SOLT 9 i Super League Fights [ZDJĘCIA]

Łamatorzy wywalczyli medale na SOLT 9 i Super League Fights

Daniel Zalewski zdobył srebrny medal na SOLT 9, natomiast Jonatan Koczy i Patryk Pogorzelski pewnie wygrali swoje walki podczas zawodów z cyklu Super League Fights.

15 czerwca w Stegu Arena w Opolu odbyły się zawody SOLT 9 zorganizowane przez SOLT Federation. Zawodnicy rywalizowali w formułach GI & NoGI na zasadach SOLT/Submission Only. Klub Sportowy Łamator z Raciborza reprezentował Daniel Zalewski, który zdobył srebrny medal w kategorii niebieskich pasów, senior -75kg NoGI, czyli w walce bez kimona. W tej dywizji rywalizowało 12 zawodników z różnych miast, takich jak Wrocław, Warszawa, Oława, Kraków, Opole, Chorzów, Zielona Góra, a także z czeskiego Ołomuńca.

- reklama -

Dzień później, w 16 czerwca, odbyły się ostatnie przed wakacjami zawody z cyklu Super League Fights w formule bokserskiej. Organizatorem tego wydarzenia był Klub Sportowy Ronin, a współorganizatorem Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerami technicznymi zawodów były firmy DBX Bushido oraz Ground Game Sportswear. W zawodach wzięli udział również zawodnicy Łamatora, którzy zdominowali swoje kategorie i zdobyli złote medale. Swoje walki pewnie wygrali: Jonatan Koczy i Patryk Pogorzelski.

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj