
Koła plastyczne i wokalne oraz Grupa Teatralna Czwarta Ściana zakończyły zajęcia.
Koła działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu podsumowały rok szkolny 2023/2024. 18 czerwca uczestnicy kół plastycznych prowadzonych przez Agnieszkę Chmielecką i Martynę Rejner wzięli udział w warsztatach dla wychowanków oraz ich rodziców i opiekunów. Dzień później rok szkolny zakończyła Grupa Teatralna Czwarta Ściana podczas „Wieczoru Premier”. W programie znalazły się spektakle: „Kwiatki z Kwiateczkowa” na podstawie tekstu Janusza Odrowąża oraz „Gałczyński: zaczarowana Poezja”. Spektakle wyreżyserowała Agnieszka Busuleanu-Jaksik. Swoje rozśpiewane podsumowanie roku szkolnego w klimacie karaoke 18 czerwca miały też koła wokalne prowadzone przez Daniela Rożka.
fot. MDK
oprac. /kp/
Rynek pracy, edukacja, depopulacja




![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)

![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)



![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)
![Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie [ZDJĘCIA] Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/III-Raciborskie-Forum-Samorzadow-Uczniowskich.jpg)


![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









