
Reprezentacja Raciborskiego Klubu Kyokushin Karate w Rudzie Śląskiej wystąpiła w 14-osobowym składzie.
Zawodnicy Raciborskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli jedenaście medali – dwa złote, trzy srebrne i sześć brązowych – w Pucharze Śląska Dzieci i Młodzieży, który odbył się 21 września w Rudzie Śląskiej. W rywalizacji wzięło udział w sumie 260 karateków. Reprezentacja klubu z Raciborza wystąpiła w 14-osobowym składzie: Zuzanna Sokołowska (finał kata) i Zuzanna Iwaneczko (3. miejsce w kata kadetek młodszych), Natan Magierski (kata kadetów), Samuel Liszka (finał kata i wygrana jedna walka), Franciszek Piaskowski (kata kadetów), Jan Wachowski (2. miejsce w kumite młodzików do 55 kg), Helena Wallach (2. miejsce w kumite młodziczek do 50 kg), Paulina Sulska (1. miejsce w kumite młodziczek pow. 50 kg), Oliwia Gawryluk (3. miejsce w kumite juniorek młodszych do 50 kg), Franciszek Klekotka (3. miejsce juniorach młodszych w kumite do 65 kg), Mateusz Machalski (3. miejsce w kata juniorów młodszych), Anna Brzoska (3. miejsce w kumite juniorek do 60 kg), Amelia Machalska (2. miejsce w kata juniorek) i Paweł Święty (1. miejsce w kumite juniorów do 70 kg).
Kierownikiem ekipy był sempai Anna Chadian. Sędziowali sensei Grzegorz Wachowski i Rafał Kalinowski.
fot. Raciborski Klub Kyokushin Karate
oprac. /kp/





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)

![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)


![Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie [ZDJĘCIA] Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/III-Raciborskie-Forum-Samorzadow-Uczniowskich.jpg)


![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





