
Staś Karoń rozwijał swój talent wokalny i artystyczny w Studiu Muzyki i Piosenki ARS pod kierunkiem Elżbiety Biskup.
Staś Karoń z Baborowa, finalista ósmej edycji programu „The Voice Kids”, wydał swój pierwszy singiel wraz z teledyskiem. Choć artysta nie pochodzi z Raciborza, to właśnie w tutejszym Studiu Muzyki i Piosenki ARS pod kierunkiem Elżbiety Biskup rozwijał swój talent wokalny i artystyczny.
Teledysk został zrealizowany przy wsparciu Raciborskiej Fundacji Wspierania Kultury ARS, która objęła projekt opieką producencką. – Staś dołącza do grona młodych artystów, którzy zamiast czekać – działają. Robi to z klasą, wyczuciem i dużym potencjałem. Jeśli ten debiut to zapowiedź tego, co przed nami – zapowiada się naprawdę ciekawa, muzyczna droga – podkreśla ARS.
fot. ARS
oprac. /kp/






![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)


![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Powiatowe eliminacje Małego OKR w Raciborzu. Najlepsi wystąpią w Katowicach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-recytatorski-maly-okr.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









