
Kierująca rowerem jadąc chodnikiem, upadła częściowo na jezdnię. Obrażenia ciała, jakich doznała, mogą być skutkiem kontaktu z pojazdem ciężarowym, który nie zatrzymując się, odjechał w kierunku ul. Głubczyckiej.
Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce 3 listopada ok. godz. 16:30 na ul. Starowiejskiej w Raciborzu. Kierująca rowerem jadąc chodnikiem, utraciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego upadła częściowo na jezdnię. W tym czasie kierujący pojazdem ciężarowym prawdopodobnie koloru niebieskiego o nieustalonych numerach rejestracyjnych przejeżdżał ul. Starowiejską zgodnie z kierunkiem poruszania się rowerzystki.
Obrażenia ciała, jakich doznała rowerzystka w obrębie ręki, mogą być skutkiem kontaktu z tym pojazdem ciężarowym. Po zaistniałym wypadku kierujący pojazdem ciężarowym nie zatrzymując się, odjechał w kierunku ul. Głubczyckiej.
W związku z tym policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób mających jakiekolwiek informację na temat przedmiotowego zdarzenia drogowego, w tym pojazdu ciężarowego mogącego uczestniczyć w wypadku oraz ewentualnych bezpośrednich świadków zdarzenia lub osób przemieszczających się w tym czasie ww. odcinkiem drogi z rejestratorami jazdy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 85 56 230 lub 200, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (pokój 228) albo na adres mailowy [email protected].
oprac. /kp/




![Śpiewamy światu. Świąteczny singiel Stasia Karonia z raciborskim akcentem [WIDEO] Śpiewamy światu. Świąteczny singiel Stasia Karonia z raciborskim akcentem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/stas-karon-ars.jpg)

![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Akcja „Podaj Prezent” na rynku w Raciborzu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/akcja-podaj-prezent.jpg)


![Raciborski PTTK na wycieczce w Wiedniu [ZDJĘCIA] Raciborski PTTK na wycieczce w Wiedniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/pttk-raciborz-wieden-1.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)






