
Podopieczni miejskich placówek zaprezentowali krótki program artystyczny i pomimo tak młodego wieku wykazali się niemałym talentem.
W atmosferze dobrej rodzinnej zabawy dzieci pożegnały rok szkolny w Zespole Żłobków w Raciborzu. Uroczystości odbyły się 16 czerwca w żłobku przy ul. Słonecznej i 23 czerwca w żłobku przy ul. Bielskiej. Podopieczni miejskich placówek zaprezentowali krótki program artystyczny. Maluchy występując z wielkim entuzjazmem, pomimo tak młodego wieku wykazały się niemałym talentem.
Podczas uroczystości zakończenia roku dyrektor Zespołu Żłobków w Raciborzu Katarzyna Żelazko podkreślała wartość, jaką wnoszą wszyscy pracownicy tych miejskich placówek w procesie opieki nad najmłodszymi dziećmi oraz skierowała kilka słów do rodziców. – Obdarzyliście nas państwo ogromnym zaufaniem, powierzając nam swoje najcenniejsze skarby – wasze dzieci. My nieustannie dokładamy wszelkich starań, żeby wasze pociechy były dobrze zaopiekowane, a wszystkie ich potrzeby w pełni zaspokojone. Cieszę się, że wy, rodzice, zauważacie te nasze starania i wciąż chętnie przyprowadzacie swoje maluchy do nas. To dla was tu jesteśmy – powiedziała Katarzyna Żelazko.
fot. UM Racibórz
oprac. /kp/
Rynek pracy, edukacja, depopulacja





![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)
![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)



![Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem [ZDJĘCIA] Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/13-sbot-slaska-brygada-obrony-terytorialnej.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)

![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)






