Czym są męskie kręgi? Spotkanie w Urban Labie w Raciborzu 17 lutego

Podczas spotkania pod hasłem „Mężczyzna w procesie” uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, czym są męskie kręgi, na jakich zasadach funkcjonują i do kogo są skierowane.
17 lutego o godz. 18:00 w Urban Labie w Raciborzu odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne pod hasłem „Mężczyzna w procesie” poświęcone idei męskich kręgów. Udział w nim jest bezpłatny i dostępny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Spotkanie poprowadzą Piotr Kozakiewicz i Radosław Dziedzic, certyfikowani moderatorzy męskich kręgów działający pod egidą Fundacja Masculinum. Organizatorzy są związani z projektem Ni-eMOC_Ja – Twoja Przestrzeń Świadomości i zajmują się popularyzowaniem idei tzw. zdrowej męskości oraz tworzeniem przestrzeni do rozmowy i wymiany doświadczeń w atmosferze wzajemnego szacunku.
Podczas godzinnego spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, czym są męskie kręgi, na jakich zasadach funkcjonują i do kogo są skierowane. Organizatorzy przedstawią założenia tej formy pracy rozwojowej i wyjaśnią, czego można się spodziewać po regularnych spotkaniach prowadzonych w ramach inicjatyw fundacji. – Jeśli czujesz napięcie, zmęczenie albo masz wrażenie, że wszystko ogarniasz, ale kosztem siebie, to przestrzeń, w której możesz się zatrzymać. Bez ocen, bez presji, bez konieczności mówienia o sobie. Możesz po prostu przyjść, posłuchać i sprawdzić, czy to coś dla ciebie. To spotkanie do niczego cię nie zobowiązuje. Przyjdź. Zatrzymaj się na chwilę i sam oceń, czy chcesz iść dalej. Decyzja należy do ciebie – zachęcają.

fot. freepik.com
oprac. /kp/
– reklama –




![Amelia Lipa prezentuje nowy singiel „Dom” [WIDEO] amelia lipa](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/amelia-lipa.jpg)
![Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze [ZDJĘCIA] Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/greg-krupa-rck-w-punkt.jpg)
![Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/maja-adamik-13.jpg)



![Zimowa wyprawa na Ślężę z PTTK Racibórz [ZDJĘCIA] Zimowa wyprawa na Ślężę z PTTK Racibórz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/pttk-raciborz-sleza-1.jpg)

![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






