
W naszym przedszkolu zawsze jest wesoło i radośnie.Gdy na dworze jesień, szaro i ponuro, humory wśród dzieci są różne. Jednak grupa 5-letnich „Kangurków” doskonale sobie radzi z kaprysami aury. Na nudę zawsze jest rada- dobra i zorganizowana zabawa z kolegami i koleżankami. Kolorowe gry, układanki i puzzle, to świetny sposób na spędzenie czasu w sali. Wspólne budowanie z klocków, wznoszenie ciekawych budowli oraz innych kostrukcji zawsze daje dzieciom dużo radości i satysfakcji ze swoich wytworów. A gdy przy tym wszystkim panuje wesoła i radosna atmosfera, to zabawa jest na medal!
Ewa T.




![Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze [ZDJĘCIA] Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/greg-krupa-rck-w-punkt.jpg)
![Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/maja-adamik-13.jpg)






![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Przedszkole nr 14 w Raciborzu świętowało 60-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 14 w Raciborzu świętowało 60-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/04/przedszkole-nr-14-raciborz.jpg)
![Studentki ANS w Raciborzu odwiedziły Przedszkole nr 14 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/przedszkole-nr-14-raciborz-ans.jpg)
![Raciborskie przedszkolaki na warsztatach kulinarnych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/przedszkole-nr-15-16-raciborz.jpg)






