Powiat Raciborski na Tour Salonie w Poznaniu

Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2010 – coroczne święto branży turystycznej w tym roku potrwa od 20 do 23 października. Wśród wystawców nie zabraknie Powiatu Raciborskiego.
To już kolejne targi w ramach projektu pt. "Oaza pereł śląskiego gotyku – promocja markowych produktów ziemi raciborskiej na targach turystycznych", na których promowane będą największe atrakcje Raciborszczyzny. Ofertę turystyczną naszego regionu przedstawi Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Projekt pt. "Oaza pereł śląskiego gotyku…" jest realizowany w ramach Działania 3.4 Promocja turystyki Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jego wartość wynosi 234 696 złotych a przyznane dofinansowanie 199 491,60 zł.

- reklama -

Niezmiennie od 21 lat Tour Salon skupia najważniejszych przedstawicieli branży turystycznej, a jednocześnie z roku na rok poszerza się o nowe gałęzie i ekspozycje. To wielkie święto przedstawicieli wszystkich polskich i wielu zagranicznych regionów, portali internetowych, wydawnictw i biur podróży, a także touroperatorów, przewoźników oraz wystawców z ekspozycji specjalnych.

W tym roku Tour Salon patronatem objął Minister Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Poznania oraz Polska Izba Turystyki i Polska Organizacja Turystyczna. Krajem partnerskim tegorocznej edycji została Bułgaria, wciąż urzekająca swoim pięknem i różnorodnością, a regionem partnerskim Tour Salonu  Mazowsze, którego prezentacja odwołuje się do hucznie obchodzonej 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina.

/sp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here