
W sobotę na "Końcu Świata" wystąpi Zbyszek Foryś, były lider formacji Lombard. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na imprezę
Przed nami wyjątkowy koncert jazzowy zespołu ZBIGNIEW FORYŚ BAND
W najbliższą sobotę tj. 2 kwietnia 2011 o godzinie 19.00, po kilku latach nieobecności na raciborskim gruncie muzycznym, zagoszczą na deskach Przystanku Kulturalnego KONIEC ŚWIATA.
Aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile płyt nagrał Foryś z zespołem Lombard?
Zwycięzca: Marek Thiel
Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "FORYŚ". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu w sobotę 2 kwietnia o godzinie 14.00. Odbiór wejściówek bezpośrednio przed koncertem w pubie "Koniec Świata" (po uprzednim przedstawieniu dokumentu potwierdzającego tożsamość).
Regulamin konkursu:
O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową (numer telefonu komórkowego mile widziany, w przypadku braku powierdzenia odebrania nagrody, będziemy dzwonić do innych osób).
W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.
Zespół wystąpi w składzie:
Zibi Foryś – fotrepian
Przemysław Niemiec – perkusja
Marian Wiśniowski – kontrabas
+ gościnnie: JUSTYNA SIKORA (vocal)
W programie utwory Milesa Davisa, Connabola Adderlaya, Herbie Hencocka oraz znane standardy jazzowe !
Bilety: 20 zł / młodzież i studenci: 10 zł





![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)
![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)



![Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem [ZDJĘCIA] Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/13-sbot-slaska-brygada-obrony-terytorialnej.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)

![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)






