
29 października odbył się w naszej szkole finał konkursu międzyklasowego na najładniejszą, najoryginalniejszą i najciekawszą dynię halloweenową. 29 października odbył się w naszej szkole finał konkursu międzyklasowego na najładniejszą, najoryginalniejszą i najciekawszą dynię halloweenową. Wszystkie dzieła zostały zebrane w klasie komputerowej (gdzie można całkowicie urządzić ciemność mimo słońca na zewnątrz) i ocenione przez komisję Samorządu Uczniowskiego. Ilość i jakość prac przeszły oczekiwania organizatorów – było naprawdę mnóstwo pięknych dyń różnych gatunków, mutacji, łącznie z dyniami dmuchanymi czy owłosionymi. Zwycięzcami klasowego konkursu zostały klasy Ib za dynię o szczególnej urodzie „nocnej” oraz klasa VId za dynię przecudnej urody z włoskami i kapelusikiem. Ponieważ prawie wszystkie klasy zaprezentowały wspaniałe dzieła, dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy.
Po ogłoszeniu wyników dynie nieodebrane przez swoich właścicieli udały się na spacer i ozdobiły szkolny skwer, by oczekiwać nocy halloweenowej.




![Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza.jpg)
![Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam” [ZDJĘCIA] Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-biskup-25.jpg)






![Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pielegniarstwo-czepkowanie.jpg)
![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![II Powiatowy Konkurs dla Klas II „Mistrz rozrywek umysłowych” [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/05/20180508_120644-218x150c.jpg)
![Zosia i Alicja z „Osiemnastki” laureatkami konkursu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/DSCN0307-218x150c.jpg)





![Raciborzanie na Ogólnopolskim Zlocie Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK w Ustroniu [ZDJĘCIA] pttk raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pttk-raciborz.jpg)

![Raciborska biblioteka świętowała Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom.jpg)