
Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu poszukuje na podstawie listu gończego mieszkańca Chałupek Mirosława Hawro.

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu poszukiwanej osoby proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 32-459-42-86 lub pod nr. alarmowy: 112, 997.
Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 kk)
/ps/
——————————————————
zobacz także:







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)













![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)
a za co go szukają?
Hmm, mi on wygąda na księdza.