Mistrzostwa Polski w Pływaniu – co jeszcze w ten weekend?

0

Koncert Marii Meyer, Cross "Błękitna Wstęga Balatonu", spotkanie z Jerzym Buzkiem i wiele innych wydarzeń.

28 marca: Konkurs Piosenki Hiszpańskojęzycznej

- reklama -

W piątek, 28 marca na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Hiszpańskojęzycznej, którego organizatorem jest II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu. Początek konkursu o godz. 16.00.

28 marca: Konkurs wiedzy o "Ani z Zielonego Wzgórza"

W piątek, 28 marca o godz. 16.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 będzie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu "Ania z Zielonego Wzgórza i jej kanadyjscy przyjaciele".

28 marca: Koncert Marii Meyer w muzeum

W piątek, 28 marca o godz. 17.00 w raciborskim muzeum wystąpi Maria Meyer. Artystka wyśpiewa standardy jazzowe lat '30 XX wieku. Wstęp wolny.

29 marca: Cross "Błękitna wstęga Balatonu"

W sobotę, 29 marca o godz. 11.00 na terenie Ośrodka Balaton w Wodzisławiu Śląskim rozpocznie się Cross "Błękitna wstęga Balatonu". Zapisy i regulamin na stronie internetowej www.mosir-centrum.pl.

29 marca: Koncert wiosenny Perspektywy w RCK

W sobotę, 29 marca o godz. 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury będzie można wysłuchać koncertu wiosennego w wykonaniu zespołu wokalnego Perspektywa. Bilety w cenie 5 zł.

29-30 marca: Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych w pływaniu!

Pływalnie ZSOMS i PWSZ w Raciborzu na dwa dni (29-30 marca) staną się areną zmagań młodych pływaków z całej Polski. Harmonogram zawodów:

I dzień:
10.00 – eliminacje
16.30 – uroczyste otwarcie
17.00 – finały

II dzień:
10.00 – eliminacje
16.00 – finały

Miejsce rozgrywania zawodów: pływalnia PWSZ ul. Słowackiego 55 (szkoły podstawowe), pływalnia ZSOMS ul. Śląska 3 (gimnazja).

29 marca: Warsztaty artystyczne "Ale!Babki" w WCK

W sobotę, 29 marca o godz. 11.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się kolejna edycja warsztatów artystycznych "Ale!Babki". Tym razem tytuł spotkania brzmi "Martwa natura całkiem niemartwa". Warsztaty poprowadzi Justyna Taszka-Michalska.

29 marca: Spotkanie z Jerzym Buzkiem na Zamku

W sobotę, 29 marca o godz. 14.30 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzi się spotkanie z posłem do Parlamentu Europejskiego, profesorem Jerzym Buzkiem.

29 marca: Dzień Fitnes w Zespole Szkół Ekonomicznych

29 marca w godzinach od 9.00 do 15.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu odbędzie się Dzień Fitness. W programie między innymi functional fit, crossfit oraz zumba.

30 marca: Spektakl "Michael Jackson Forever" w RCK

W niedzielę, 30 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury będzie można obejrzeć widowisko taneczne "Michael Jackson Forever" w wykonaniu zespołu Skaza. Bilety w cenie 5 zł.

30 marca: "Rodzinna niedziela" w WCK

W niedzielę, 30 marca o godz. 15.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się "Rodzinna niedziela". W programie między innymi warsztaty muzyczno-ruchowe z elementami języka angielskiego pt. "Bajka o krasnoludkach" oraz spektakl "Księżniczka na ziarnku grochu" w wykonaniu Teatru Misz-Masz.

30 marca: "Zamkowa niedziela wspomnień" na Zamku

W niedzielę, 30 marca o godz. 17.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się kolejna Niedziela Wspomnień. Tym razem poświęcona będzie kolei. Będzie multimedialna wycieczka w świat dawnych raciborskich dworców, dużo wspomnień i unikalnych zdjęć.

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here