
Na remontowanym odcinku trasy Kuźnia Raciborska – Ruda Kozielska doszło do wypadku. Rannego 41-latka zabrało pogotowie lotnicze do szpitala w Sosnowcu.
12 września przed godz. 13:00 na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej 425 na trasie Kuźnia Raciborska – Ruda Kozielska, gdzie odbywał się ruch wahadłowy kierowany przez pracowników firmy wykonującej remont, doszło do wypadku. 41-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, operator maszyny frezującej asfalt, doznał obrażeń ciała w postaci rany szarpanej szyi i twarzy w trakcie manewru wyprzedzania przez samochód ciężarowy, którym kierował 54-letni mieszkaniec Bytomia. Poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie lotnicze do szpitala w Sosnowcu.
W wyniku wypadku droga na tym odcinku została zamknięta. Prawdopodobnie zostanie otwarta 13 września w godzinach popołudniowych, gdzie uruchomiony zostanie ruch wahadłowy.
oprac. /j/







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![Raciborscy Wolontariusze przekazali świąteczne dary potrzebującym [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/pomagajmy-raciborscy-wolontariusze.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)






