
Wyróżnienie dla ucznia z Gimnazjum nr 5 w Ogólnopolskiej Kampanii profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł” 2007.Mateusz Winkler uczeń G-5 jako jedyny gimnzjalista z Raciborza otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskiej Kampanii profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł” 2007 promującej zdrowy i aktywny tryb życia bez uzależnień.
- reklama -





![Tancerze Skazy z medalami na ogólnopolskich zawodach w Rybniku-Niedobczycach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)




![Ścieżka w koronach drzew i panorama Gorców z PTTK Racibórz [ZDJĘCIA] Ścieżka w koronach drzew i panorama Gorców z PTTK Racibórz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/brama-w-gorce-1-1.jpg)

![Fantastyczny Dzień Dziecka w raciborskiej bibliotece. Deszcz nie przeszkodził zabawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/dzien-dziecka-biblioteka.jpg)
![Czytanie wszystkimi zmysłami. Warsztaty w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/biblioteka-ocice.jpg)
![Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Raciborzu rozpoczęty [ZDJĘCIA] Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Raciborzu rozpoczęty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/tydzien-czytania-dzieciom.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Za oknem śnieg a u nas wiosennie i kolorowo, czyli Dzień Ziemi w G 5 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/05/w2-218x150c.jpg)
![Uczennice Gimnazjum nr 5 laureatkami wojewódzkich eliminacji konkursu Poznajemy Ojczyznę [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/p2-1-218x150.jpg)
![Wolontariusze z Gimnazjum nr 5 rozdawali żonkile [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/IMG_9008-218x150c.jpg)

