- wydarzenie już minęło.
Miejskie obchody Dnia Niepodległości w Raciborzu 11 listopada

Zaplanowano turniej brydża i strzelecki, mszę św. i piknik na rynku.
11 listopada będą miały miejsce Miejskie obchody Dnia Niepodległości w Raciborzu. O godz. 10:00 odbędzie się turniej brydżowy w PCS i turniej strzelecki na strzelnicy IPA. Na godz. 11:00 zaplanowano mszę św. w kościele WNMP. O godz. 15:00 rozpocznie się piknik na raciborskim rynku. W programie m.in. gra terenowa, przymierzalnia uzbrojenia i umundurowania, warsztaty, strzelnica, przejażdżka bryczką i piosenki przy ognisku.

oprac. /kp/
– reklama –




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









