- wydarzenie już minęło.
Szalone lata 80. Koncert Perspektywy w Raciborskim Centrum Kultury 2 czerwca

Publiczność usłyszy największe hity tego okresu. Zaprezentują się: Perspektywa Kids i Perspektywa Young, a także solistki.
2 czerwca o godz. 18:00 w sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina 21 odbędzie się koncert Zespołu Wokalnego Perspektywa pt. „Szalone lata 80. – muzyczny powrót do przeszłości”. Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasach RCK oraz na: https://biletyna.pl/event/view/id/430052. Honorowane karty: Senior+ i Rodzina+.
Publiczność usłyszy największe hity tego okresu, m.in. „I Wanna Dance With Somebody”, „Dancing Queen”, „I’m So Excited” czy „Conga!”. – Niech muzyka rozgrzeje nasze serca i sprawi, że nogi same będą rwały się do tańca! – zachęca RCK. Zaprezentują się: Perspektywa Kids i Perspektywa Young, a także solistki współpracujące z zespołem. Instruktorem zespołu jest Magdalena Klimek, a akompaniatorem Marek Kuder. W programie koncertu wiele niespodzianek, nie tylko muzycznych.

fot. RCK
oprac. /kp/
– reklama –




![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)

![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)



![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)
![Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie [ZDJĘCIA] Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/III-Raciborskie-Forum-Samorzadow-Uczniowskich.jpg)


![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









