Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2004/2005

Lato, latoi po lecie. No i stało się. Koniec swobody. Nie chce się wierzyć, że to już koniec wakacji. Dwa miesiące szybko minęły. 1 września o godzinie 9.00 w murach naszej szkoły zabrzmiał dzwonek, oznajmiając nowy, a zarazem kolejny( już szósty) rok szkolny 2004/2005.
Uczniów i nauczycieli przywitał dyrektor szkoły mgr Bogdan Depta, życząc wszystkim klasom powodzenia w codziennym trudzie zdobywania wiedzy, a nauczycielom wielu sukcesów dydaktycznych. Szczególnie gorące i wyjątkowe słowa skierował dyrektor szkoły pod adresem tych, którym przyszło po raz pierwszy przekroczyć próg naszej wszechnicy
Lato, latoi po lecie. No i stało się. Koniec swobody. Nie chce się wierzyć, że to już koniec wakacji. Dwa miesiące szybko minęły. 1 września o godzinie 9.00 w murach naszej szkoły zabrzmiał dzwonek, oznajmiając nowy, a zarazem kolejny( już szósty) rok szkolny 2004/2005.
Uczniów i nauczycieli przywitał dyrektor szkoły mgr Bogdan Depta, życząc wszystkim klasom powodzenia w codziennym trudzie zdobywania wiedzy, a nauczycielom wielu sukcesów dydaktycznych. Szczególnie gorące i wyjątkowe słowa skierował dyrektor szkoły pod adresem tych, którym przyszło po raz pierwszy przekroczyć próg naszej wszechnicy. Wychowawcami uczniów klas pierwszych są:
– klasy I a _ pani mgr I. Zdanowicz,
– klasy I b _ pani E. Kasperek,
– klasy I c _ pani mgr A. Friedrich.
Po części oficjalnej wystąpił szkolny zespół „DZIURA W GACIACH” prowadzony przez p. Dorotę Zajdę – Panek z interpretacją utworu poetyckiego J. Tuwima ” Lokomotywa” w gwarze śląskiej.
Tego dnia w szkole uczniowie wraz z wychowawcami odbyli spotkanie, na którym zapoznali się z najważniejszymi sprawami organizacyjnymi w nowym roku szkolnym.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here